Zarejestruj lokację

Rejestracja obiektu w bazie obiektów filmowych FilmLocations

Wynajem domu, apartamentu lub innej, ciekawej nieruchomości może być świetnym pomysłem na zasilenie domowego budżetu, a – w przypadku firm – alternatywnym sposobem reklamy i metodą utrwalenia wizerunku marki.

Rejestracja nieruchomości w bazie FilmLocations jest bezpłatna, nie ponosicie Państwo kosztów administracyjnych, kosztów sesji zdjęciowej swojej nieruchomości, czy obróbki zdjęć. W momencie pierwszego wynajęcia obiektu nasza firma pobiera jednorazową prowizję w wysokości 15% kosztów wynajmu.

Jeśli uważają Państwo, że dom lub przestrzeń, którą posiadacie, może zostać lokacją filmową prosimy o wypełnienie formularza poniżej:

Prosimy wgrać zdjęcia poprzez filmlocations.wetransfer.com

Prosimy o przesłanie zdjęć kilku różnych pomieszczeń oraz zewnętrza.

Potwierdzam, że załączyłem/am zdjęcia

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi zgłoszeniami.

Nie udzielamy informacji o rejestracji obiektów telefonicznie.

Zapraszamy do kontaktu mailowego: hello@filmlocations.com.pl.
Wszystkie niezbędne informacje związane z wynajmem znajdują się poniżej.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysyłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest FilmLocations, ul. Zamknięta 10/1.5, 30-554 Kraków, Polska.

W związku z klauzulą RODO Państwa dane osobowe oraz inne poufne informacje, nie będą przekazywane do wiadomości osób trzecich, np. firm produkcyjnych, bez Państwa zgody, a terminy dokumentacji będą ustalane z Państwem ze stosownym wyprzedzeniem. W przypadku wynajęcia Państwa nieruchomości przez ekipę filmową, chronimy Państwa bezpieczeństwo pośrednicząc w zawieraniu umowy z producentem.